Весільні агенції, тамади

Мастерская волшебства: детские праздники-сказки

Мастерская волшебства: детские праздники-сказки

Детство - волшебное царство радости, игр и проказ... Детские праздники-сказки и для детей и для нас. Да, действительно, детство - это самый чистый и незабываемый период для каждого из нас. Пора сказок и приключений, познаний и открытий, ярких впечатлений и искренних слёз, полётов во сне и подарков, найденных под подушкой.

Весільний менеджер

Весільний менеджер

«Весільний координатор», «весільний менеджер», «весільний адміністратор», «весільний помічник» – це неймовірно багатогранна і потрібна професія, яка поки що не дуже знайома для нашого суспільства. Для себе я відкрила цю цікаву професію майже шість років тому, коли почала  організовувати свята. Спочатку, я працювала сама, намагаючись контролювати тисяча і один нюанс кожного весілля.

Свято без несподіванок чи повне сюрпризів?

Свято без несподіванок чи повне сюрпризів?

Всі види стилізованих весіль мають свої плюси і мінуси. І обов’язково слід врахувати, що те чи інше стилізоване весілля можна влаштовувати лише для конкретної компанії, в якій яскраво виражені ті або інші вподобання. Сучасне весілля в європейському стилі - це найпоширеніший тип весіль: він зручний і цікавий молоді із західним мисленням та європейським складом розуму.

Свадьба под ключ или Разрешите помечтать

Свадьба под ключ или Разрешите помечтать

Милые, неотразимые, любимые и любящие будущие молодожены!! Обращаюсь к Вам как взрослая женщина, с хорошо сложившейся семейной жизнью, как заботливая мама и будущая бабушка, и как организатор проведения свадьбы под ключ. Во времена нашей молодости всё было проще и скучнее. Вечно загруженный загс, совдеповское застолье и, может быть, свадебное путешествие (в лучшем случае на Чёрное или Азовское море).

Шоу для душі - Виїзна весільна церемонія

Шоу для душі - Виїзна весільна церемонія

Привіт! В сьогоднішній зустрічі з вами мені хочеться поділитися своїми міркуваннями з приводу виїзної весільної церемонії. Західна церемонія одруження назавжди скорила серця потенційних наречених. І з цим складно не погодитися. Традиційний розпис не йде в порівняння з виїзним ритуалом. Виїзна реєстрація шлюбу - це красиво! Менше повсякденності - більше романтики…

«Історія високого польоту…»

«Історія високого польоту…»

«Шановні пасажири, вітаємо Вас на борту авіалайнера «МС-5»! Пристебніть, будь ласка, паски безпеки, бо через декілька хвилин ми відправимось у країну, де панує тільки позитив, хороший настрій та шалена атмосфера свята...»
Саме так розпочалася наша незвичайна подорож у святкування п’ятиріччя успішного польоту агенції «Майстерня свят».

romantika tur vesillja v karpatah znizki

Ви закохані?

Так
голосувати
Можливо
голосувати
Ні
голосувати
всього проголосувало: 634
перший голос: 24.04.2013
останній голос: 17.04.2018