Весільний декор, флористика

Весільний букет: прикраса і оберіг

Весільний букет: прикраса і оберіг

З давніх-давен існує традиція прикрашати наречених квітами. Колись наречені обмінювалися віночками, які були заплетені із квітів-символів, де кожна квітка мала певне значення. Призначення весільного вінка  – оберігати молоду від поганого ока. Плели їх з барвінку, рути,  любистку, калини ... Вінок символізував чистоту і цнотливість нареченої.

Праздничный тандем: букет и платье невесты в свадебной композиции

Праздничный тандем: букет и платье невесты в свадебной композиции

При выборе свадебного букета, в первую очередь требуется гармония с образом новобрачной. Существуют определенные правила, помогающие правильно определиться с формой букета в зависимости от силуэта свадебного платья. Платье A-силуэта с небольшим кринолином является популярным у невест. К нему идеально подойдет и универсальный бидермейер, и каскадный букет, и собранная из многих лепестков изящная гламелия.

Немаловажливі дрібнички

Немаловажливі дрібнички

 Якщо попросити в декількох словах описати класне весілля, то обов'язково хоча б раз буде вжито слово «красиво». А красиво - це декор! Над декором зазвичай працюють флористи, оформлювачі та декоратори. Флорист відповідає за квіти і все, що з ними пов'язане, - від весільного букета до композицій на столах для гостей...

romantika tur vesillja v karpatah znizki

Ви закохані?

Так
голосувати
Можливо
голосувати
Ні
голосувати
всього проголосувало: 634
перший голос: 24.04.2013
останній голос: 17.04.2018