Ресторан «Чарда»

Ресторан «Чарда»


Ужгородський р-н, с. Сторожниця, вул. Перемоги, 101
(097) 977-44-00, (099) 383-14-14
e-mail:info@charda.com.ua
www.charda.com.ua

 

 

 

 

Ресторан «Чарда» (з угор. сsarda – корчма), розташований в с. Сторожниця.


Зал ресторану «Чарда» розрахований на 150 місць. Тут Ви зможете провести весілля, бенкети, корпоративи та інші свята. Оформлення ресторану в світлих кольорах створює піднесений настрій і дарує гостям відчуття свята.
Лобі-бар на 40 місць – це одне з найкращих місць для ділових зустрічей. Ексклюзивний асортимент кави, чаю та інших напоїв, а також десертів дозволить зробити зустріч з близькими людьми неповторною. Тут Ви насправді зможете відпочити від повсякденної метушні.
Колиба «Чарда» на 50 місць в оригінальному стилі з відкритим вогнищем. Саме тут Ви зможете відчути справжній смак угорських та українських страв, виконаних за старовинними рецептами. Також Вам запропонують страви-гриль, приготовані на відкритому вогні. Цікавий інтер’єр колиби, музика, а також неперевершений смак національних страв дозволять провести час з насолодою.
Літня тераса з альтанками подарує життєдайну прохолоду влітку. Ви зможете обрати альтанку залежно від кількості осіб. Відстань між альтанками дозволить комфортно почуватися, адже ніхто не буде заважати відпочинку. А страви, приготовані на закритому мангалі-вертелі (ягня, порося), сподобаються навіть гурманам.


romantika tur vesillja v karpatah znizki

Ви закохані?

Так
голосувати
Можливо
голосувати
Ні
голосувати
всього проголосувало: 634
перший голос: 24.04.2013
останній голос: 17.04.2018